AKUSTİK TAVANLAR | Türkiye

Ultima Vector

 
Ultima Vector

Belirleyicilerin taleplerine bağlı olarak Armstrong; mevcut minimalist mimari trendleri karşılayan bir tasarım çözümü olan yeni Ultima Vector plakaları piyasaya sürmüştür.

Armstrong yeni Vector kenarı; çarpıcı estetiğin yüksek performansla birleştirilmesinde öncülük eden Ultima ürün çeşitlerine entegre etmiştir.
 
Estetik Yeni Vector; kenarın düzgün, temiz detayları taşıyıcının görünen genişliğini yalnızca 6mm’ye indirmiştir. Bu, tavanın duvardan duvara adeta serbest şelkilde asılıymış gibi görünmesini sağlamaktadır.
Akustik Günümüzün talep edilen gereksinimlerini karşılamak üzere, Ultima Vector ses emilimi ile - 0,70 αw -sesin zayıflatılması - 36 dB - arasında mükemmel bir denge sağlamaktadır.
Dayanıklı Ultima Vector plakalar, güçlendirilmiş, çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı plakalardır.
Pratik Plenumları dolu olan pek çok binada Vector kenar detayları bakım onarım işlerini hızlandıran ve kolaylaştıran yukarıdan aşağıya doğru erişim sağlar. Ultima Vector mevcut tavanların revovasyonun da mevcut 24mm taşıyıcıya oturtulabilir.
 
Donanım düzenekleri, Yorktile aydınlatma armatürleri ve hava difüzörleri gibi servis entegrasyonu, komple Ultima Vector çeşitlerinin bir parçasıdır.
 
Yeni Ultima Vector plaka bileşenleri, mevcut Vector çeşitleri metal (Axal) ve soft (Optima) da mevcuttur ve pek yakında ahşap (Madera)’da da bulunacaktır.
 
Teni ürünlere geri dönüş
Broşürü indirin

 


Ürünler

Ana Başlıklar

Kaynaklar ve Şartnameler

Ara