AKUSTİK TAVANLAR | Türkiye

Madera Vector | Pratik Doğallık

   
Eğer şık ve rahat bir ortam yaratmak istiyorsanız size pek çok tasarım olasılığı sunan... Madera Vector’ü düşünün! Madera Vector ahşabın zenginliğini ile Vector kenar detaylarının kullanışlılığını birleştirmektedir.

Armstrong’un yeni Madera Vector ürünü ile orijinal ve sıcak bir iç mekan yaratılırken montaj ve bakımı da hızlı ve kolaydır.
Armstrong’un yeni Madera Vector ürünü ile orijinal ve sıcak bir iç mekan yaratılırken montaj ve bakımı da hızlı ve kolaydır. Madera Vector tavanları görünümün öne çıktığı yani ahşabın klasik görünümünün tercih edildiği müşterinin ağırlandığı bölümler veya Alış-Veriş ortamları gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Konferans salonları, lobiler, ofisler, çok katlı mağazalar, restoranlar, ihtisas mağazaları, bekleme ve müzik odalarını da içeren seçkin projelerde gözde tercihiniz olacaktır. Mevcut Madera çeşitleri ile güzel kaplamalar ve lamine malzeme ve perforasyon çeşitleri sunulmaktadır. Kaplamaların ve lamine malzemelerin sıcaklığını mekanın hem estetik hem de akustik performansını arttırmak üzere tasarlanmış çeşitli perforasyonlarla birleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılayan bir iç mekanın oluşturulması sağlanmaktadır. Buna ilaveten, temiz, sofistike Vector kenar detayı ile iyi tasarlanmış kullanışlı bir tavan oluşturulur.
 
Vector kenar detayı halen Armstrong tarafından metal ‘Orcal Axal' ve Taşyünü ‘Ultima ve Optima' çeşitlerinde başarıyla kullanılmaktayken şimdi Madera çeşitlerinde de sunulmaktadır.
 
Yeni ürünlere geri dönüşBroşürü indirin

Ürünler

Ana Başlıklar

Kaynaklar ve Şartnameler

Ara